slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Elbląg

Rezydencja na sprzedaż Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 197 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 853 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 170 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 4 pokoje na 4 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2021 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 995 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją prestiżową lokalizacją w centrum. To wyjątkowo spokojny i cichy punkt na mapie miasta. Na wyciągnięcie ręki niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: centrum handlowe, sklepy, punkty usługowe, markety, dyskonty, parki, szkoły, przedszkola, kina, teatr etc. Duże wrażenie robi także przepiękny ogród. Zmotoryzowani docenią ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wytwornym wnętrzem oraz ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PIWNICA:
– 2 pomieszczenia;
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– taras;
PIĘTRO:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– garderoba;
– schowek gospodarczy;
– balkon;
PODDASZE:
– sypialnia;
– garderoba.;

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe i antywłamaniowe drzwi wejściowe. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje sprzęt AGD i zabudowę kuchni. Drewniane meble są do uzgodnienia z dotychczasowym właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych rodzin, ceniących bliskość miejskiej infrastruktury, a zarazem ciszę i spokój. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż do negocjacji. Do ceny zakupu ekskluzywnej rezydencji należy doliczyć koszty notarialne i 1% brutto prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-446)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl