slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 224,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,4 mln zł (10 690 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 458 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom najwyższy komfort, wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast bezpieczeństwo zapewniają: przeciwwłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim komfortowym, wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA 0: 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + łazienka i wc dla gości + garderoba + gabinet + hol + łazienka + jadalnia + kuchnia + garderoba + sypialnia + salon;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój fitness + pomieszczenie gospodarcze + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, które szukają prestiżu, spokoju, komfortu oraz wygody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej z szybkim dojazdem do centrum. W zasięgu wzroku mamy liczne przedszkola, szkoły, punkty usługowe, piekarnie, sklepy. Okolica uchodzi za dynamicznie rozwijającą się i bardzo zieloną. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także przepięknie zadbanym ogrodem. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-577)

Kontakt:
e-mail: e.nowaczyk@wgn.pl