slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2021 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 102 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 994 800 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 163,02 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 614 m2. Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec, nie podpisujesz żadnych umów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje sprzęty: łazienki i kuchni. Pozostałe elementy umeblowania i wyposażenia do uzgodnienia z właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo z kolei zapewniają: antywłamaniowe rolety + monitoring + domofon + instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka ponadto swoją ciekawą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: aptek, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół, dyskontów, sklepów. W okolicy znajdziemy także przepiękne tereny zielone. Na zamożne rodziny posiadające wiele aut czekają:
– 2-stanowiskowy garaż z automatyczną bramą;
– 3 miejsca parkingowe na podjeździe przed budynkiem;
– 3 miejsca parkingowe wzdłuż ogrodzenia budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowo urządzonym i wytwornym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ze wspaniałym ogrodem, prywatnym basenem i niecodziennie spotykaną sauną z jacuzzi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN Sosnowiec nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę. Możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, LIDER OTODOM 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, TOP MARKA Laur Klienta 2022, ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3842)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl