slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 261 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 8 944 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 181 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 618 857 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już w pierwszej kolejności swoim eleganckim, nowoczesnym i wysmakowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
– kuchnia;
– łazienka;
– pokój dzienny;
– 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją nieopodal plaży. Szybko dojedziemy stąd zarówno do centrum, jak i na autostradę czy lotnisko. Lokalizacja obfituje w wiele atrakcji turystycznych, jak np. ruiny starożytnego miasta. W zasięgu wzroku siłownie, basen, restauracje, bary, kawiarnie. Na właścicieli aut czeka otwarty parking.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tej ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-624)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl