slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 531 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 6 000 m2, a także ciekawa cena 849 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 130 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom poszukującym życia na światowym poziomie w otoczeniu ciszy i spokoju. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również miłośnicy sportów wodnych. Rodziny posiadające samochód docenią duży garaż. Wszystkim przyda się z kolei funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal:
KONDYGNACJA 2: powierzchnia do adaptacji na cele mieszkalne;
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + hall + łazienka + sypialnia;
KONDYGNACJA 0: kuchnia + wiatrołap + pokój dzienny + jadalnia + wc + kotłownia + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje fantastyczną lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych i lubianego przez mieszkańców zalewu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN zapewnia bezpłatną pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup lub remont luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1501)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl