slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 303 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 840 tys. zł (2 772 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 737 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1996 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży po generalnym remoncie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Duże wrażenie robi przepiękna działka z piętrowym budynkiem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto ogromnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. To wspaniała propozycja dla rodzin wieloosobowych bądź wielopokoleniowych. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej estetycznie wykończone wnętrze z wyczuciem dobrego smaku:
KONDYGNACJA 1: łazienka/kuchnia + spiżarnia + pokój dzienny + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + łazienka + przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + weranda + gabinet + kuchnia;
KONDYGNACJA -1: kotłownia + pralnia + garaż + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9638)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl