slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 635 000 złotych. Metraż 115 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 5 522 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 4 pokoje na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2016. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1200-metrowej działce.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej w sąsiedztwie terenów zielonych to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– wc
– garderoba
– wiatrołap
– kotłownia
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka
– balkon.

Dla podwyższenia komfortu w luksusowej rezydencji na sprzedaż rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny monitoring z czterema kamerami oraz instalacją alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które lubią obcować z przyrodą i cenią ciszę. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-880)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl