widok z zewnątrz oraz wnętrze luksusowej willi do sprzedaży Hiszpania (Torre De La Horadad)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Torre De La Horadad)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Torre De La Horadad (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 709 000 złotych (165 000 EUR). Powierzchnia 110 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 6 445 zł. Rynek  pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 3 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 160-metrowej działce.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– 2 łazienki
PIĘTRO II:
– solarium

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są imponujący widoki na tereny zielone (park). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszą aż 3 miejsca do parkowania na terenie działki. Malownicza lokalizacja zaledwie 120 metrów od plaży zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-85)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)