po lewej salon z kominkiem, po prawej wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 950 000 złotych. Metraż 544,1 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 1 746 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2011 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1,79-hektarowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjnej (np. agroturystyka). Sprzyja temu ogromnej powierzchni działka, co pozwala zaaranżować wiele miejsc aktywnego wypoczynku, jak na przykład boisko do gry w siatkówkę, trampolina, piaskownica, huśtawka, a także zarybiony staw. Dodatkowo na działce stoją dwa budynki letniskowe oraz budynek gospodarczy.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE mieszczą się:
– 2 tarasy
– 6 pokoi
– salon
– aneks kuchenny
– 2 łazienki
na PIĘTRZE znajduje się:
– poddasze użytkowe.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są stoją antywłamaniowe drzwi. Zapraszam do obejrzenia i zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-534)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl