slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg

Rezydencja do sprzedaży Elbląg

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 870 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 170 m2 powierzchni posadowiona na działce 197 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 118 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie blisko miejskiej infrastruktury. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje stylowym wnętrzem z ciekawym rozkładem:
KONDYGNACJA 2: sypialnia + garderoba;
KONDYGNACJA 1: balkon + schowek gospodarczy + garderoba + łazienka + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: taras + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA -1: 2 pomieszczenia.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje sprzęt AGD i zabudowę kuchni, natomiast pozostałe elementy wyposażenia/umeblowania pozostają do uzgodnienia z dotychczasowym właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód zainteresują ogólnodostępne miejsca parkingowe. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż dodać należy atrakcyjną lokalizację w centrum, w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (teatr, kino, przedszkole, szkoła, park, dyskonty, markety, punkty usługowe, sklepy, centra handlowe). Okolica uchodzi za spokojną i cichą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Do ceny zakupu luksusowej rezydencji należy doliczyć koszty notarialne i 1% brutto prowizji dla biura nieruchomości. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż do uzgodnienia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-446)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl