slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benahavís (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 642 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 19 883 859 zł (30 972 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 14 391 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu wielu udogodnień, jak np. punkty usługowe, sklepy, korty tenisowe, SPA, chiringuito, bary, restauracje, tereny do uprawiania sportów wodnych nad jeziorem, pola golfowe etc. Na wyciągnięcie ręki słynny rezerwat biosfery UNESCO. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ogromnym tarasem, ogrodem oraz basenem typu „infinity” (bez krawędzi).

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim nowoczesnym wnętrzem z efektownym oświetleniem. Warto w tym miejscu podkreślić, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wyposażone jest w wiele nowoczesnych rozwiązań („smart home”). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym stylem oraz fantastycznymi widokami z okien na wybrzeże Afryki, Cieśninę Gibraltarską oraz Morze Śródziemne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-174)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl