slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kłodzko (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 520 m2, a także ciekawą ceną 1,54 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1930 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziewięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 5 753 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 962 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym, bowiem doskonale nadaje się pod prowadzenie w jej wnętrzu luksusowego pensjonatu (działka w MPZP ma status działki budowlanej i usługowej, dzięki czemu można ją w 30% zabudować hotelem/pensjonatem, stajnią lub innymi budynkami usługowymi). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją fenomenalną lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności amatorom sportów zimowych i nart. Mamy tutaj w pobliżu resort narciarski, Śnieżnik i Śnieżnicki Park Krajobrazowy, a także niezliczone trasy górskie. Wielbiciele jazdy rowerowej ucieszą się z długich ścieżek rowerowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją imponującą, zieloną działką z ogromną ilością nasadzeń drzew, przepięknym stawem, uroczą kaskadą, a także hydroforem. Z okien roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Ciekawostką jest prywatne ujęcie wody źródlanej. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać imponujące i wykończone z dbałością o każdy szczegół wnętrze. Znajdziemy tu sporo miejsca do własnej adaptacji, a także 2 kuchnie, 4 łazienki i 9 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w zorganizowaniu finansowania – kredyty hipoteczne, inwestycyjne firmowe. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-197)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl