slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Frankfurt (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Frankfurt (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Frankfurtu (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200,76 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2007. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 958 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym rodzinom z dziećmi, jak i majętnym biznesmenom. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje zarówno wysoki komfort życia w otoczeniu luksusów, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są m.in. liczne kamery, czujniki ruchu oraz nowoczesny system monitorujący, Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zapierające dech w piersiach widoki z okien oraz 2 balkonów na ogród, zieleń i rzekę.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może zaprojektowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ 0: kuchnia + pokój dzienny + taras + pokój gościnny / biuro + jadalnia + łazienka + sala fitness/garaż + hall + pralnia + kotłownia;
KONDYGNACJĘ 1: garderoba + 3 sypialnie + łazienka.
Mocnym atutem luksusowej rezydencji do sprzedaży są fantastyczne schody wykonane na specjalne zamówienie z drewna Sapeli sprowadzanego z Amazonii.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ustawiona jest na planie zegara słonecznego, co zapewnia doskonałe doświetlenie o każdej porze dnia. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać doskonale zaaranżowaną działkę z automatycznym systemem nawadniania (8 sekcji podlewania). Znajdziemy tu również pomieszczenie gospodarcze na narzędzia i sprzęt ogrodowy, 3-stanowiskową wiatę garażową, stację uzdatniania wody krytą strzechą, kaskadę wodną z kamienia, kamienny grill ogrodowy, małą altanę ogrodową krytą strzechą, dużą altanę ogrodową wyposażoną w stół i krzesła dla 8 osób. W ogrodzie rośnie kilkadziesiąt odmian drzew (w tym odmiany egzotyczne), krzewów i rododendronów.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont z wymianą większości sprzętów i urządzeń. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zaprojektowana, wybudowana, wykończona i wyposażona w oparciu o najwyższe standardy. Luksusowa rezydencja do sprzedaży usytuowana jest w malowniczym otoczeniu Puszczy Rzepińskiej i Pojezierza Lubuskiego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa nietuzinkowym, spójnie zaprojektowanym w bardzo wytwornym i nowoczesnym stylu wnętrzem zapewniającym nowym właścicielom życie na światowym poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym pomoc w uzyskaniu kredytu. Wraz z właścicielami ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Przed prezentacją luksusowej rezydencji na sprzedaż najpotrzebniejsze będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu) przed oględzinami. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3563)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl