slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 168 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,199 mln zł (7 137 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 776 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zarówno wysoki standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa. W jej wnętrzu znajdziemy np. rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego oraz kominek z rozprowadzeniem grawitacyjnym. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: spiżarnia + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + taras zimowy + pokój gościnny + przedpokój + kotłownia + podwójna garderoba + łazienka + wc;
KONDYGNACJA 1: wc + 2 strefy mogące służyć za pokoje.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2-stanowiskową wiatę.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom życie w otoczeniu licznych udogodnień, takich jak np. sauna + bania kąpielowa + wędzarnia + altana rekreacyjna z grillem. Na uwagę zasługuje również zadbany i zagospodarowany ogród. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się urzekającą lokalizacją w spokojne okolicy, która zapewnia dogodny dojazd zarówno do obwodnicy, jak i innych ważnych miejsc. Na wyciągnięcie ręki: szkoła, dwa przedszkola, sklepy, punkty usługowe. W pobliżu rozciągają się: lasy, łąki, pola. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Zapraszamy serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega wciąż negocjacjom.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1281)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl