slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,749 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 231 m2 powierzchni posadowiona na działce 186 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2019. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 571 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort i życie na europejskim poziomie, ale również bezpieczeństwo. W jej wnętrzu rozprowadzona jest m.in. instalacja ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również ciekawie zaaranżowanym w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + wc + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1 balkon + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + garderoba + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: łazienka + sypialnia + taras.
Z tarasu oraz okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na miasto. Ciekawostką jest także znajdująca się w łazience włoska tapeta wet-system impregnowana specjalną żywicą. Właściciele aut docenią na pewno duży, dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert urzekającą lokalizacją na elitarnym osiedlu blisko centrum. Dojazd nie powinien zająć dłużej niż osiem minut. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy dyskonty popularnych marek, sklepy, place zabaw, przedszkola i szkoły. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają przepiękne trasy spacerowe, zbiorniki wodne oraz leśne ścieżki. Do ciekawostek turystycznych zaliczyć można natomiast wysoką wieżę widokową. W razie wszelkich pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1346)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl