slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazare)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazare)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Los Alcazare (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 168 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 586 700 zł (9 445 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 282 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoim prywatnym solarium na dachu oraz basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim fantastycznie rozplanowanym wnętrzem z wydzielonym, osobnym apartamentem na parterze. Pozostałe pomieszczenia w oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to m.in.:
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– 6 sypialni;
– pokój gościnny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także fantastyczną bryłą z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznym, jak np. połączenie efektu kamienia z białą kością w fasadzie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej zamożnym klientom, którzy lubią sporty wodne (surfing), chcą mieszkać w najbardziej prestiżowej lokalizacji tuż przy plaży i cieszyć się słońcem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal wielu turystycznych atrakcji, jak: malownicze wioski rybackie, słone laguny oraz jeden z największych w Hiszpanii parków narodowych. Osoby lubiące bliski kontakt z naturą oraz fotografów zachwycą przepiękne flamingi. Warto na koniec wspomnieć, że w najbliższym otoczeniu znajdziemy rozwiniętą infrastrukturę: punkty usługowe, centra handlowe, sklepy. Na spacerowiczów i amatorów aktywnego wypoczynku czekają rozległe tereny rekreacyjne.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-863)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl