slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 870 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,8 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 369,6 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 3 003 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje od pierwszej prezentacji własną, wolno stojącą sauną oraz gwarancją życia na światowym poziomie w komforcie, wygodzie i bezpieczeństwie. Dba o to zarówno klimatyzacja, jak i ogrzewanie podłogowe. Entuzjaści nowych technologii ucieszą się z szybkiego, światłowodowego Internetu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań XXI wieku, jak np. fotowoltaiki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu 2 budynków:
BUDYNEK 1:
POZIOM -1: pomieszczenia gospodarcze + sala bilardowa + winiarnia + garaż;
POZIOM 0: wiatrołap + spiżarnia + 3 pokoje + jadalnia + taras + garderoba + łazienka z wc + kuchnia + salon + korytarz;
POZIOM 1/2: strefa czytelnicza;
POZIOM 1: 3 sypialnie + łazienka z wc + garderoba;
BUDYNEK 2:
POZIOM 0: strefa jadalniana + spiżarnia + ganek + kuchnia + salon + łazienka z wc;
POZIOM 1: 3 pokoje + garderoba + łazienka z wc + taras.
Właścicieli pojazdów ucieszą liczne miejsca postojowe:
– dwustanowiskowy garaż;
– czterostanowiskowa wiata.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto atrakcyjną lokalizacją z szybkim dojazdem do autostrady. To niesłychanie poszukiwana na rynku okolica. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. Wokół dużo zieleni, las. Na szczęście w bliskiej odległości znajdziemy sklepy, przedszkola, szkoły, supermarkety, obiekty kultu religijnego itp. Wisienką na torcie oferty sprzedaży luksusowej rezydencji jest przepięknie zagospodarowany ogród oraz komercyjny potencjał oferty. Świetnie sprawdzi się ona bowiem pod nobilitującą siedzibę firmy.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4605)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl