slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 176 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 499 000 zł (8 517 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 176 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 6 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją imponującą architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się również pod działalność gospodarczą, na co pozwala powierzchnia w podpiwniczonej części budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w pozostałej części prezentuje się następująco:
PRZYZIEMIE:
– siłownia;
– pralnio-suszarnia;
– pokój telewizyjny;
– kuchnia;
– łazienka;
PARTER:
– wiatrołap;
– hall;
– salon;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– gabinet;
– łazienka;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– pokój gościnny;
– łazienka.
Osoby zmotoryzowane docenią 2-stanowiskowy, wolno stojący garaż w bryle budynku. Na osobną uwagę zasługuje pieczołowicie wypielęgnowany, zaciszny ogród z zadbanym trawnikiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nieopodal las, przepiękne tereny spacerowe oraz rekreacyjne. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum i autostrady A1.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym osobom, które chcą zamieszkać w świetnej lokalizacji, na uboczu wielkomiejskiego zgiełku, w otoczeniu nieskazitelnej przyrody. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9510)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl