slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 972 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 100 m2, a także ciekawa cena 849 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 170,76 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + pralnia spiżarnia + garaż + kotłownia
ŚRODKOWY POZIOM: korytarz + garderoba + salon + kuchnia + jadalnia + wiatrołap
WYŻSZY POZIOM: łazienka + 3 sypialnie + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle kameralnej lokalizacji nad jeziorem. W najbliższej okolicy lasy i łąki. Cisza i spokój. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do całego Trójmiasta. Blisko kompletna infrastruktura handlowo-usługowa, to jest: szkoła + restauracje + sklepy + apteka + przedszkole. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją oryginalną architekturą z wykuszami i wieżami. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny monitoring oraz wideodomofony.

Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-545)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl