slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja sprzedaż Szczecin

Rezydencja sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 299 000 zł (5 196 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 930 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku z funkcjonalnym układem 7 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przepięknym ogrodem i znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO:
– gabinet/biuro
– taras
– jadalnia
– pokój dzienny
– kuchnia
– wc
KONDYGNACJA JEDEN:
– garderoba
– pokój
– 4 sypialnie
– łazienka
– pralnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo umeblowana (jak na zdjęciach). Kuchnia w pełnej zabudowie ze sprzętem AGD. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów i ich dobytku czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład: odkurzacz centralny, elektryczna markiza z czujnikiem deszczu i wiatru, otwierana na pilota brama wjazdowa i garaż, sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne, automatyczne podlewanie ogrodu. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Gorąco polecam z uwagi na standard wykończenia i fantastyczną lokalizację. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10403)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl