slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2014 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z dziesięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 917 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na czterech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 5,99 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 866 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 10 744 m2. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji obejmuje wyposażenie na stałe związane z budynkiem. Natomiast kwestia odsprzedaży wolno stojących mebli, sprzętu, a także urządzeń jest wciąż do negocjacji z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności dużym potencjałem komercyjnym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie bowiem nadaje się nie tylko na produkcje, ale również siedzibę firmy, manufakturę, SPA, pensjonat itp. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest oferowany projekt wykończenia oraz aranżacji ogrodu na europejskim poziomie.  Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji obejmuje wiele pokoi, sypialni, pomieszczeń, gabinetów, łazienek, siłowni oraz saunę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa (instalacja przeciwpożarowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w liczne nowoczesne i inteligentne rozwiązania, jak np.:
– instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii
– zamknięta oczyszczalnia ścieków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również fenomenalną lokalizacją w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, łąk, pól i jezior. Wokół niewielu sąsiadów. W bliskiej odległości sklepy, szpital, obiekty usługowe, szkoły. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią stok narciarski. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także dużą powierzchnią i nowoczesną architekturą.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1016)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl