slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 222 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 795 000 zł (3 581 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie 7 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury (przedszkola, szkoły, sklepy, stacje paliw). Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przynależnym, funkcjonalnym budynkiem gospodarczym (98,42 m2) idealnym na skład drewna / garaż / łazienkę / 2 pomieszczenia z wc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przepięknym, komfortowym wnętrzem:
POZIOM ZERO:
– hall;
– pomieszczenie gospodarcze;
– korytarz;
– 2 pokoje;
– klatka schodowa;
– ganek;
– korytarz;
– kuchnia;
– łazienka;
POZIOM JEDEN:
– łazienka;
– 5 pokoi;
– korytarz;
– klatka schodowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto bajowym ogrodem, na który można wyjść bezpośrednio z pokoju gościnnego i kuchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3446)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl