slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 099 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 176 m2, a także ciekawa cena 899 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 111 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim przepięknie zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. W tym miejscu koniecznie trzeba zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferowana jest z łącznie ze stałą zabudową oraz sprzętem AGD. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. O to pierwsze troszczy się m.in. nowoczesny system alarmowy, natomiast wygodę i komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje starannie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem. Zamożne osoby posiadające kilka pojazdów zainteresują aż trzy miejsca postojowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem w minimalistycznym stylu. Znajdziemy tu:
KONDYGNACJĘ 0: przedsionek + łazienka + hol + siłownia + gabinet + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 1: hol + pralnio-suszarnia + łazienka + garderoba + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją wśród niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: przychodni lekarskich, restauracji, aptek, dyskontów popularnych sieci, żłobków, przedszkoli, szkół, sklepów etc. Olbrzymią zaletą jest także bliskość jeziora, rzeki i lasu. Lokalizację docenią amatorzy aktywnego wypoczynku, którzy znajdą tu dla siebie ścieżki rowerowe, trasy biegowe i aleje spacerowe. Podsumowując: lokalizacja łączy bliskość miasta z urokami podmiejskiego życia oraz zapewnia dogodny dojazd do centrum Gdańska i całego Trójmiasta (zbieg tras S6 i S7). W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1339)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl