slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1990 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 847 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,327 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 150 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 800 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim wystylizowanym, eleganckim i wytwornym wnętrzem z następującym podziałem na pokoje i pomieszczenia:
– 4 pokoje;
– osobne wc;
– łazienka z wc;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– pokój dzienny.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje wolno stojący, jednostanowiskowy garaż z wiatą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Gwarantem tego są solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dodatkowo pieczołowicie wypielęgnowaną działką z ogrodem oraz naturalnym odgrodzeniem od sąsiadów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom szukającym spokoju, ciszy oraz kontaktu z przyrodą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się także dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta i mieszkać w otoczeniu natury bez konieczności rezygnacji z potrzebnej w codziennym życiu infrastruktury handlowo-usługowej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także unikatową, spokojną i fantastyczną lokalizacją w otoczeniu lasów i jezior. Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona. W razie wszelkich pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1337)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl