slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 98,9 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 749 tys. zł (7 573 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 868 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Olbrzymia plusem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej wysmakowane wnętrze z wygodnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym: jadalnię + 3 sypialnie + salon + 2 łazienki + taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej lokalizacji, tuż pod lasem. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, obiektów kultu religijnego, znany klub sportowy. Lokalizacja zapewnia też dogodny dojazd do pobliskiej szkoły.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom bezpieczeństwo i komfort najwyższego poziomu. Mamy tutaj zarówno profesjonalny monitoring, jak i klimatyzatory w każdym pomieszczeniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także pieczołowicie wypielęgnowanym i zaaranżowanym ogrodem z uroczym oczkiem wodnym i praktyczną altaną. Zmotoryzowanych docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z księgą wieczystą, bez zadłużeń i hipotek. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3224)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl