slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7 609 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,499 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 197 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 030 m2. Właściciel dopuszcza zamianę luksusowej rezydencji na ekskluzywny apartament w Trójmieście (z dopłatą).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją elegancją, pięknym wnętrzem oraz komfortem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także swoją malowniczą lokalizacją tuż pod lasem. Nieopodal znajdziemy znany rezerwat przyrody. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych i zielonych części Trójmiasta. To doskonałe miejsce dla zamożnych osób, które są już zmęczone miejskim zgiełkiem i szukają alternatywy z bliskością centrum (5 kilometrów stąd przebiega obwodnica trójmiejska). Nie brakuje tu również sklepów, dyskontów, szkół, przedszkoli, obiektów kultu religijnego etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją perfekcyjnie zaaranżowaną działką z wieloma nasadzeniami (drzewami, owocowymi krzewami etc.). Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest ekonomiczna w eksploatacji. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa instalacja alarmowa z powiadomieniem GSM.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim przepięknie zaaranżowanym i komfortowym wnętrze z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– garaż;
– kotłownia;
– garderoba;
– kuchnia;
– salon;
– wc;
PIĘTRO:
– 4 sypialnie;
– garderoba;
– 2 łazienki;
– 2 balkony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1338)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl