slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia

Rezydencja do sprzedaży Gdynia

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (19 846 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 562 m2, a także ciekawa cena 2,699 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1930 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 136 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem. Istnieje bowiem możliwość zakupu sąsiadującej działki, co w znaczącym stopniu podniesie atrakcyjność oferty. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także imponującą, zabytkową architekturą wraz z bogatą historią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została przepięknie odremontowana w 2019 roku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: jadalnia + kuchnia + 2 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: + sauna + taras.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przepięknie utrzymanym ogrodem oraz fantastyczną lokalizacją gwarantującą szybki dojazd do trasy kaszubskiej oraz trójmiejskiej obwodnicy. Wielbiciele morskich kąpieli docenią pobliską plażę, a spacerowicze – przepiękne i słynne molo. W zasięgu wzroku rozwinięta infrastruktura. Okolica uchodzi za niezwykle elitarną, topową i poszukiwaną na rynku.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1353)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl