slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,4 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 225 m2 powierzchni posadowiona na działce 285 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dziesięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 667 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim estetycznie zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem (wyposażenie w cenie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygody, prestiżu i najróżniejszych udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również ogromnym potencjałem, ponieważ znakomicie nadaje się pod działalność komercyjną z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także unikatową, malowniczą lokalizacją w pobliżu lasu oraz Rezerwatu Kormoranów. Na amatorów dwóch kółek czeka międzynarodowa trasa rowerowa R10. Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona jest w otoczeniu niezbędnego zaplecza handlowo-usługowego. Mamy tu punkty usługowe, restauracje, sklepy etc.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1468)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl