slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 899 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 122 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 742 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 369 zł/m2, jedną komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje:
– sypialnię;
– szafy zabudowane;
– garderobę systemową;
– zabudowę kuchni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. W jej wnętrzu mamy, dla przykładu, rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje na pewno zadbanym i zagospodarowanym ogrodem, gdzie znajdziemy liczne nasadzenia: drzewa owocowe, winogrona, iglaki. Wisienką na torcie jest na pewno prywatny basen.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa eleganckim, komfortowym, prestiżowym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem: pralnia + garderoba + 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + taras + pokój dzienny + 3 pokoje. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje na pewno 2-stanowiskowy garaż. Na koniec koniecznie należy dopisać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją malowniczą lokalizacją pod lasem. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3614)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl