slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 894 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 180 m2 powierzchni posadowiona na działce 190 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2008. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 967 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej majętnym klientom, którzy chcą wieść życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód oraz w malowniczej lokalizacji, z daleka od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie bez konieczności rezygnacji z bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Okolica uchodzi za kameralną i elegancką. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa. Mamy tu, dla przykładu, rozprowadzoną instalację alarmową i solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością otwierana automatycznie na pilota brama garażowa + prywatne miejsce postojowe na podjeździe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert również przepięknie zagospodarowanym i zadbanym ogrodem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wysmakowanym stylem wykończenia wnętrza. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: garaż + kuchnia + pokój dzienny + wc + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + garderoba + 3 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: garderoba + siłownia.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-180)

Kontakt:
e-mail: piotr.kieczen@wgn.pl