slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,65 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 230 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 098 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 174 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim stylowym, eleganckim i estetycznie wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu:
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: taras + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + łazienka z wc + aneks kuchenny + salon;
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: 3 sypialnie + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w liczne zdobycze XXI wieku, jak np. fotowoltaika, rekuperacja powietrza, centralny odkurzacz, kominek z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe, centralna stacja uzdatniania wody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również przepięknie zagospodarowaną działką z licznymi nasadzeniami oraz funkcjonalną altaną.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej okolicy, ale bez konieczności rezygnacji z niezbędnej infrastruktury (szkoły, sklepy, przedszkola). Amatorzy dwóch kółek zainteresują się pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1259)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl