slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 100,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 440 500 zł (4 383 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży do wybudowania na działce klienta.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży możliwa z dostępnym pakietem „pod klucz” (po stronie klienta leży dostarczenie wszystkich materiałów do wykończenia: drzwi wewnętrznych, kafli, paneli, farby, gniazdek, szpachli). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje słonecznym oraz przestronnym wnętrzem, co zawdzięcza licznym przeszkleniom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z przewidzianą antresolą. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dopisać zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi trendami bryłę stylizowaną na dwór. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Odpowiadają za to zarówno użyte energooszczędne materiały, jak i modułowa budowa. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4030)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl