slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 967 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 190 m2, a także ciekawa cena 894 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2008 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 180 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim przepięknym ogrodem oraz wykończonym pod czujnym okiem architekta wnętrzem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnej, nowoczesnej rodziny, która chce zamieszkać z daleka od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– wiatrołap;
– hol;
– wc;
– salon;
– kuchnia;
– garaż;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– balkon;
– łazienka;
PODDASZE:
– siłownia;
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przepięknie utrzymanym ogrodem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są na pewno antywłamaniowe drzwi zewnętrzne + instalacja alarmowa. Rewelacyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na zacisznym, kameralnym terenie, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Zaletą jest z pewnością szybki dojazd do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (znane centrum handlowe, aquapark, przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia). Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-227)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl