slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 608 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 750 m2, a także ciekawa cena 1 750 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1989 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 485 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją unikatową lokalizacją bardzo blisko morza z oszałamiającym widokiem na zatokę. Okolica jest turystyczna i spokojna. W najbliższym sąsiedztwie prestiżowa zabudowa jednorodzinna, sklepy, szkoła, przedszkole. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ponadprzeciętnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny. To doskonała inwestycja dla osób szukających dochodowego źródła przychodu lub własnego miejsca na wypoczynek nad morzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób ceniących walory turystyczne, rekreacyjne i przyrodnicze, a także szybkie i dogodne połączenie z Trójmiastem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją staranie zadbaną i zagospodarowaną działką z fantastycznym ogrodem i stacjonarnym grillem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– 8 pokoi;
– 3 łazienki;
– 2 kuchnie;
– taras;
– balkony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje funkcjonalnym i przestronnym wnętrzem, które zostało tak pomysłowo rozplanowane, że istnieje możliwość wydzielenia trzech niezależnych lokali z osobnymi wejściami. Na zmotoryzowanych czeka garaż z automatyczną bramą. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1566)

Kontakt:
e-mail: d.jablonski@wgn.pl