slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 280 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 525 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza między innymi fotowoltaice. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją nieopodal centrum, przy znanym i lubianym przez mieszkańców parku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów oczekujących życia na europejskim poziomie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się zjawiskową architekturą perfekcyjnie wkomponowaną w otaczającą przyrodę. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest niezwykle jasne, widne i słoneczne (duża ilość przeszkleń). Ogromne wrażenie robi przepięknie zadbana i zagospodarowana działka. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym, estetycznie urządzonym i estetycznie urządzonym wnętrzem:
KONDYGNACJA ZERO:
– pokój dzienny;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– kotłownia;
– garaż;
KONDYGNACJA JEDEN:
– 5 sypialni;
– 2 łazienki;
– pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5887)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl