slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 831 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 404 m2, a także ciekawa cena 1,35 mln zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 172,4 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: szkół, przedszkoli, żłobków, punktów usługowych, centr medycznych, sklepów etc. W najbliższej okolicy znajdziemy również dużo zieleni, lasów, jezior. Lokalizacja uchodzi za jedną z najmłodszych w Gdyni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (system alarmowy), a także wygody. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 0: taras, gabinet, kuchnia, łazienka, garderoba, pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ponadprzeciętnym potencjale komercyjnym. Świetnie nadaje się pod działalność gospodarczą. Na rodziny posiadające samochód czeka przestronny garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w wiele nowoczesnych i energooszczędnych technologii (fotowoltaika).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem i dodatkowym lokalem mieszkalnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-342)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl