slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 060 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,45 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 179,9 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5941 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim zaprojektowanym przez profesjonalnego architekta wnętrzem:
POZIOM 1:
– klatka schodowa;
– 2 pokoje;
POZIOM 0:
– salon;
– klatka schodowa;
– jadalnia;
– garderoba;
– kuchnia;
– hol;
– sypialnia;
– 2 łazienki;
POZIOM -1:
– winiarnia.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z bajecznym ogrodem oraz praktycznym budynkiem do przenocowania gości:
– hol;
– łazienka;
– salon;
– aneks kuchenny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim starannie odremontowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto atrakcyjną lokalizacją w pobliżu sklepów, punktów usługowych. szkół, przedszkoli etc.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16391)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl