slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 699 900 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 690 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy czternaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 913 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia najwyższy standard życia i poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje już podczas prezentacji starannie utrzymaną działką z altanami, placami zabaw oraz parkingiem. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji jest na pewno komfortowo urządzone zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze, gdzie znajdziemy:
BUDYNEK GŁÓWNY / KONDYGNACJA 0: pralnię, kotłownię, pomieszczenie socjalne, kuchnię, jadalnię, magazyn/schowek, dwupokojowe studio, dwuosobowy pokój, recepcję;
BUDYNEK GŁÓWNY / KONDYGNACJA 1: 3 pokoje dwuosobowe, czteroosobowy pokój, dwupokojowe studio, ogólnodostępne pomieszczenie ze stołem bilardowym;
BUDYNEK GŁÓWNY / KONDYGNACJA 2: 2 studia, aneks kuchenny, 2 pokoje czteroosobowe;
BUDYNEK GŁÓWNY / KONDYGNACJA 3: pomieszczenia strychowe;
BUDYNEK DODATKOWY / KONDYGNACJA 0: taras + magazyn, dwupokojowe studio;
BUDYNEK DODATKOWY / KONDYGNACJA 1: czteroosobowy pokój, dwuosobowy pokój.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż stanowi część prestiżowego kompleksu łącznie z dodatkowym budynkiem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, ponieważ perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie własnego biznesu (pensjonat na 40 klientów). Luksusowa rezydencja na sprzedaż spełnia wymogi HACCP/Sanepid i uzyskała zgodę na prowadzenie żywienia zewnętrznego. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto elitarną lokalizacją w centrum miejscowości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27356)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl