slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 165 m2, a także ciekawą ceną 899 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 728 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 448 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy standard życia (ogrzewanie podłogowe) oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (własne szambo + ujęcie wody + piec na pellet). Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w zasięgu morza. Bogate zaplecze handlowo-usługowe obejmuje m.in.: punkty usługowe, sklepy, miejsca do rekreacji, stacje benzynowe etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nowoczesną architekturą i ponadczasowym stylem. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno eleganckie i wytworne wnętrze o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + spiżarnia + pokój dzienny + taras + kotłownia + garaż + pomieszczenie gospodarcze + pokój + łazienka;
KONDYGNACJA 1: taras + dodatkowe pokoje + łazienka + sypialnia główna + garderoba.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-516)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl