slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 550 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,79 mln zł (6 891 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 566 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym inwestorom z branży handlowej albo usługowej, którzy chcieliby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada wszystkie najpotrzebniejsze media: prąd (32A) + woda ze studni głębinowej (sieć wodociągowa w ulicy) + szambo + gaz ze zbiornika.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją przy drodze Koziegłowy – Myszków.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień nie tylko komfortu (ogrzewanie częściowo podłogowe), ale i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0 / STREFA KOMERCYJNA: hala wygłuszona około 8,3 m x 5,4 m + kanał 5 m x 1 m + brama około 3,2 m x 3,2 m + biura + hala około 10 m x 13 m + 2 bramy około 3 m x 3 m + szatnia + kuchnia + wc + kotłownia + hala około 2,6 m x 5,4 m + brama około 3,2 m x 3,2 m;
PIĘTRO / EKSKLUZYWNY APARTAMENT: pokój dziecięcy + 2 sypialnie + jadalnia + salon + spiżarnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont w roku 2017. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale inwestycyjno-komercyjnym. Doskonale nadaje się pod dochodową działalność komercyjną (usługi/biura). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje nowoczesną bryłą i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1600)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl