slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Warszawa

Rezydencja do sprzedaży Warszawa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 500 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 1 274 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 269 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 747 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla najbardziej zamożnych klientów, którzy chcieliby pracować i mieszkać pod jednym dachem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży to atrakcyjny budynek biurowo-mieszkalny w jednej z najpopularniejszych, warszawskich dzielnic. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi ciekawy kompleks zabudowań, w skład którego wchodzą:
– rezydencja mieszkalno-biurowa o powierzchni użytkowej 1 192,66 m2;
– budynek garażowy o powierzchni 81,04 m2.
Rodziny posiadające samochód docenią na pewno utwardzony plac z miejscami parkingowymi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: szkół, przedszkoli, sklepów, marketów, dyskontów. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana w trzech wariantach do wykorzystania. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowym warunkiem sprzedaży luksusowej rezydencji jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w jej obrębie. Co ciekawe, istnieje również możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3727)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl