slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 390 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 189 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 10 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 354 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przede wszystkim fantastyczną lokalizacją w spokojnej, cichej i malowniczej okolicy. Wokół przepiękne jeziora. Dojazd do Gdyni nie zajmuje dużej niż kwadrans, a do obwodnicy Trójmiasta 10 minut. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się pod działalność gospodarczą (gabinet kosmetyczny, gabinet lekarski itp.). Dla posiadaczy aut przygotowano 2 miejsca postojowe w garażu + przestronny parking na 8 samochodów (z możliwością powiększenia o kolejne).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom zarówno ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + system alarmowy), jak i komfortu oraz wygody (ogrzewanie podłogowe). Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać przepiękną i zagospodarowaną działkę. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1861)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl