slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 633 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1156 m2, a także ciekawa cena 749 900 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1992 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 206,43 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w otoczeniu niezliczonej ilości turystycznych atrakcji (Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Sokolarnia, Muzeum Ustrońskie, Leśny Park Niespodzianek, Rezerwat Przyrody, Kolej Linowa, Park nad Wisłą, Park Linowy, amfiteatr, Górski Park Równica etc.). Okolica słynie z niezwykle malowniczych krajobrazów i z uwagi na bliskość gór stanowi dogodną bazę wypadową dla turystów pieszych, rowerowych i narciarzy. W pobliżu nie brakuje niezbędnych w codziennym życiu punktów usługowych oraz sklepów. Blisko do centrum.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym rozkładzie:
POZIOM NIŻSZY: kotłownia + pomieszczenia piwniczne + pomieszczenia gospodarcze + pralnia + hol + garaż + aneks kuchenny + łazienka + pokój dzienny;
POZIOM WYŻSZY: taras + pokój dzienny + balkon + pokój + jadalnia + 2 sypialnie + spiżarnia + łazienka + kuchnia.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca estetycznie wypielęgnowanym ogrodem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27964)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl