slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 387 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 7 083 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 127 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2013 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 899 500 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim bajkowym ogrodem ze starannie wypielęgnowaną działką. Rodziny posiadające więcej aut na pewno ucieszą aż trzy miejsca postojowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwycić może komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal: gabinet + łazienka + taras + salon + przedpokój + aneks kuchenny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana głównie rodzinom z dziećmi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również malowniczą lokalizacją w otoczeniu jezior. Nie brakuje tu jednakowoż niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: dyskonty + apteki + przedszkola + sklepy + restauracje + szkoły. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja wyróżnia się wytwornym, eleganckim i komfortowym wnętrzem z bardzo dużymi możliwościami aranżacyjnymi. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji na sprzedaż lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-800)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl