slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 830 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 130 m2, a także ciekawa cena 720 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 188 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z dodatkowym budynkiem mieszkalnym. 2-kondygnacyjnym pomieszczeniem gospodarczym, wolno stojącym garażem + drewutnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim olbrzymim potencjałem komercyjnym (prowadzenie działalności gospodarczej). Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest opcja dokupienia sąsiadującej działki budowlanej o pow. 7 ar.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdziemy: salon + jadalnię + kuchnię + hall + przedpokój + wc;
na PIĘTRZE znajdziemy: 2 sypialnie + 2 balkony + pokój + łazienka z wc + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji (panele fotowoltaiczne). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje część mebli + meble kuchenne z wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół. sklepów, ośrodków zdrowia, gabinetów lekarskich, aptek, kościołów, marketów znanych sieci etc. Wokół dużo zieleni. Polecam i zapraszamy na prezentację tek luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5953)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl