slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Malbork (okolice)

Dwór na sprzedaż Malbork (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Malborka (pomorskie). Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 20 178 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 7 mln zł, czyli 4 598 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 1 522,24 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Szesnaście pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Luksusowy dwór na sprzedaż gwarantuje swoim właścicielom królewskie życie w otoczeniu największych wygód, komfortu i udogodnień (m.in. bezprzewodowy internet). Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników oraz zaproszonych gości będzie na pewno monitoring + instalacja alarmowa. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań:
1. BUDYNEK GŁÓWNY:
– 6 pokoi;
– 6 łazienek;
– kuchnia;
2. BUDYNEK HOTELOWY:
– 10 pokoi gościnnych;
– 2 sale bankietowe;
– 15 łazienek;
– zaplecze kuchenne;
– 2 pomieszczenia socjalne;
– taras;
3. BUDYNEK STAJNI.
Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia wyposażenia w obiektach (kwestia dodatkowych uzgodnień).

Luksusowy dwór do sprzedaży olśniewa przepięknie zaaranżowanym wnętrzami oraz oszałamiającą architekturą zrekonstruowaną na podstawie przedwojennego pierwowzoru. Ekskluzywny dwór do sprzedaży znajduje się w malowniczej, uroczej lokalizacji, w otoczeniu parku i blisko stawu. Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej, jak np. hotel / organizacja imprez okolicznościowych etc.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie pytań skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5525)

Kontakt:
e-mail: chomicka.wieslawa@gmail.com