slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 5 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2003 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 521 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 5 600 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 215 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
PIWNICA:
– pralnia;
– suszarnia;
– 2-stanowiskowy garaż;
PARTER:
– kuchnia;
– salon;
– jadalnia;
– łazienka z wc;
– taras;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– łazienka z wc;
– schowek;
– balkon.

Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa fantastycznie zaaranżowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na wynajem gwarantuje swoim najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, jak np. ogrzewanie podłogowe. Za bezpieczeństwo odpowiada tu instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety w oknach. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowa rezydencja do wynajęcia dla osób bez zwierząt (do rozważenia).

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13642)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl