slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,4 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 271,3 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 896 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 846 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z widocznym umeblowaniem (w cenie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom europejski poziom życia wśród licznych udogodnień, jak np. klimatyzator, ogrzewanie podłogowe. Nad bezpieczeństwem czuwa tu instalacja alarmowa, domofon, antywłamaniowe drzwi, antywłamaniowe rolety. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się estetycznie zadbaną działką z fantastycznym ogrodem, gdzie mamy liczne nasadzenia (drzewa + krzewy).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + kuchnia + hall/komunikacja + pokój dzienny + schody + dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + komórka;
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE: balkon + garderoba + łazienka + hall/komunikacja + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2 / STRYCH: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa urzekającą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej oraz stawu. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do trasy S3 oraz centrum. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym i majętnym osobom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. nieruchomości. nieruchomości) przed oględzinami ww. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. Przed prezentacją luksusowej rezydencji na sprzedaż najpotrzebniejsze będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3540)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl