slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 121 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 950 tys. zł (7 851 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej oraz firm. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + kotłownia wiatrołap + kuchnia + taras + wc;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + garderoba + balkon + pralnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealna dla majętnej rodziny. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom nie tylko wygodę i komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są antywłamaniowe drzwi + domofon. Luksusowa rezydencja do sprzedaży całkowicie nowa. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wybudowana została w technologii kanadyjskiej, co zapewnia komfort termiczny oraz chroni przed stratami ciepła. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości posiadająca około 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9943)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl