slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2006 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z siedmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 057 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,699 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 336 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 268 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje już od pierwszej prezentacji gustownie zaaranżowanym, niedawno wyremontowanym i odświeżonym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: wc + kuchnia + ogród zimowy + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + garderoba + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.
Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością olbrzymia wiata na posesji, gdzie schronienie znajdzie wiele samochodów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją wśród jezior oraz lasów. Swoją przystań znajdą tu osoby ceniące ciszę i spokój, a także wielbiciele dwóch kółek (długie ścieżki rowerowe). Więcej informacji na temat oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji udzielę drogą mailową. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nie zawiera wynagrodzenia dla biura. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3133)

Kontakt:
e-mail: a.chrostek@wgn.pl